שירותי תחזוקה וטיפולים לרכב בראשון לציון

מוסך בראשון לציון

מוסך הוא המקום שכולנו מגיעים אליו מידי פעם. הרכב שלנו הוא כלי תחבורה שאנו תלויים בו מאוד לצורך ביצוע פעולות היום יום. בעזרת הרכב אנו מגיעים לעבודה, עורכים קניות, מסיעים את הילדים לחוגים ונוסעים לבקר את סבתא בסוף השבוע. אך בשביל ליהנות מהרכב אנו זקוקים לשמור על תקינותו המכנית, ולכן עלינו לבקר במוסך באופן קבוע – גם לצורך טיפולים תקופתיים ותחזוקה מונעת, וגם לצורך תיקוני תקלות אשר עשויות להתגלות.

תיקונים ותחזוקה – מוסך בראשון לציון

רובנו נזכרים לפנות אל המוסך כאשר אנו נזקקים לתיקונים. אך אסור לשכוח שעל מנת לשמור על הרכב במצב תקין, ולגרום לכל המערכות של הרכב לתפקד ללא תקלות, חשוב להקפיד על תחזוקה תקופתית. זהו גם עניין של שמירה על הרכב, וגם עניין של בטיחות. למשל תקלות בבלמים יכולות לגרום לתאונות מסוכנות, כמו גם בעיות בצמיגים ובעיות נוספות. אצלנו במוסך תוכלו לקבל את כל שירותי התיקונים וגם התחזוקה, השירותים אשר יבטיחו לכם תקינות מכנית ובטיחות והכל ע"י מומחים מוסמכים ע"י משרד התחבורה ובעלי ניסיון רב.

מוסך ארגמן אוטו מאסטר

מומחה בדיאגנוסטיקה , וזהו המקום המושלם עבור טיפולים תקופתיים כמו טיפולי עשרת אלפים. אנו משתמשים בכלים טכנולוגיים מתקדמים לצורך דיאגנוסטיקה ואיתור תקלות. טיפול עשרת אלפים הוא אחד מטיפולי התחזוקה החשובים ביותר. בטיפול עשרת אלפים בודקים את תקינותם של מערכות שונות

מחליפים שמנים, מסננים, נוזלי קירור; בודקים בלמים וכו‘. הקפדה על הטיפולים תסייע לרכב לתפקד בצורה האופטימלית. כמו כן מצב השמנים והמסננים, יכול לתת לנו אינדיקציה על בעיות שונות ברכב. זיהוי מוקדם יאפשר לטפל בתקלות לפני שהן מחמירות.

הכנה לטסט בראשון לציון

הטסט השנתי הוא אחד מהדברים שכולנו מבינים כמה הוא חשוב, אך אין לנו ממש סבלנות לעשות אותו. טסט שנתי הוא הכרחי על מנת לבדוק את תקינות הרכב, בעיקר מההיבט הבטיחותי. הוא חשוב  מאוד על מנת לשמור על הבטיחות של נוסעי הרכב, כמו גם נהגים אחרים והולכי רגל, ולכן יש להתייחס אליו ברצינות הראויה. במידה ויתגלו ברכבכם ליקויים בטיחותיים, תכשלו בטסט ותאלצו לתקנם ולעבור טסט חוזר. אך על מנת למנוע את כאב הראש ובזבוז הזמן תוכלו לפנות אלינו למוסך לצורך הכנה לטסט. אנו נבחן את רכב באמצעות אמצעי הדיאגנוסטיקה המתקדמים שעומדים לרשותנו, נזהה את הבעיות ונעניק את התיקון הדרוש על מנת שתוכלו להגיע לטסט עם רכב תקין ללא שום ליקויים.

בהכנה לטסט בודקים את כל מערכות הרכב אשר נבדקות במהלך הטסט הרשמי. זה כולל בדיקת בלמים, בדיקת מערכת תאורה ואיתותים; בדיקת ההגה והצירים; בדיקת מגבים; בדיקת הצמיגים,

כיוון הגלגלים

בדיקת פליטת גזים ולבסוף גם מצב לוחית הרישוי וציוד החובה ברכב. כל ליקוי באחד מאלה מביא להכשלת הרכב בטסט.

מוסך ארגמן אוטו מאסטר בראשון לציון ימנע מכם את כאב הראש הכרוך בטסט חוזר.

במוסך בראשון לציון תקבלו שירות לכל סוגי הרכבים, חדשים וישנים ואפילו רכבי אספנות.

כל רכב מקבל שירותי מקצועי הכול טיפולים לפי מפרט היצרן.

מטפלים ברכבים היברידים עם ניסיון רב ואחריות יצרן הרכב נשמרת.

מוזמנים להגיע אלינו כתובתנו : רחוב אברהם בומה שביט 1, ראשון לציון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *